12 kwietnia, 2024

Dres damski beżowy: Neutralność koloru w modzie

2 min read

Myślisz o zakupie nowego dresu, ale nie wiesz jeszcze, na jaki kolor postawić? Na wybiegach jesień-zima 2023 nieprzerwanie królują beże. Dziś sprawdzamy, jak ten wyrafinowany kolor sprawdzi się w luźnej, sportowej formie.

Z czym zestawiać dresy damskie beżowe?

Osoby, którym zależy na stworzeniu spójnej, stylowej kreacji, powinny przywiązywać wagę do takich kwestii jak łączenie ubrań w różnych kolorystykach. Jeśli zrobi się to z wyczuciem, spektakularny efekt gwarantowany. Z jakimi więc kolorami dobrze będzie łączyć dres damski beżowy?

Beż jest neutralnym kolorem, który często spotkamy w świecie mody. Kojarzy się z zachowawczością i minimalizmem. Wcale nie musi być jednak nudny. Wręcz przeciwnie – jeśli umiejętnie zestawimy kolory i faktury, możemy wykreować elegancki i urzekający outfit. Beże warto łączyć z kolorami:

  1. białym
  2. czarnym
  3. brązem
  4. khaki

To klasyczne zestawienia i wybierając je, nie musimy martwić się, że popełnimy błąd. Pamiętajmy jednak, że wybierając takie ubranie jak damski dres beżowy, możemy pozwolić sobie na nieco więcej. Do takiego niezobowiązującego stroju dobrze będą pasowały więc dodatki wyraziste, w nasyconych barwach. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pozostać przy klasycznych łączeniach – w takim wariancie drem damski beż również będzie prezentował się świetnie.

Dres beżowy damski – unikaj sztucznych materiałów

Nawet w jakościowym dresie sztuczny komponent jest ważny – odrobinę elastanu sprawia, że beżowy dres damski nie rozciąga się i przez długi czas wygląda atrakcyjnie. Niestety na rynku bardzo łatwo jest propozycje producentów, którzy w nadmiarze stosują sztuczny materiał. Taki dres damski beż nie będzie wystarczająco przewiewny i przyjemny w dotyku. Aby uniknąć takiego zawodu, zawsze podczas zakupów sprawdzajmy skład. To jedna z najważniejszych informacji o produkcie.

Rozwiązania dobre jakościowo:

  1. zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza
  2. nie przegrzeją naszego ciała
  3. dobrze chłoną wilgoć
  4. mniej się elektryzują
  5. są przyjazne dla delikatnej skóry (poliester niestety powoduje u wrażliwych osób podrażnienia, swędzenie i inne problemy skórne).

Jak widać zdecydowanie warto zainwestować w beżowy dres damski od sprawdzonej firmy. Jakościowe produkty znajdziemy m.in. w Lenanto. Oprócz odzieży sportowej, oferuje również sukienki, bluzy, t-shirty, koszule oraz modne akcesoria.

More Stories

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.