23 maja, 2024

Amofoska – zastosowanie

2 min read

Aby poprawić cechy jakościowe plonów, musimy zatroszczyć się o dobór odpowiednich nawozów. W ten sposób zatroszczymy się także o to, jaką jakość będzie miała przyszła pasza. Dziś przybliżamy jedno z wartościowych rozwiązań, których zdecydowanie warto się zainteresować.

Amofoska – kiedy po nią sięgnąć?

Amofoska sprawdzi się zarówno w przypadku zbóż jarych, jak też i zbóż ozimych. Z powodzeniem produkt można stosować do;

  • roślin motylkowych;
  • użytków zielonych;
  • rzepaku.

Stosowanie Amofoski – jakich efektów możemy się spodziewać?

Skupmy się teraz na rezultatach, bo to przecież od nich uzależniamy, czy dany produkt rzeczywiście warty jest naszych pieniędzy. Amofoska może być doceniona z różnych względów. To wieloskładnikowy nawóz, zawierający m.in. azot amonowy, pięciotlenek fosforu, tlenek potasu, tlenek wapnia, trójtlenek siarki i tlenek magnezu.

Poszczególne komponenty sprawiają, że poprawia się przyswajalność pozostałych składników

Rzetelne produkty są całkowicie pozbawione szkodliwych metali. Do tej grupy zaliczymy np. ołów, rtęć czy arsen. Tylko takie opcje są warte naszego zainteresowania, bo są bezpieczne dla naszych roślin i dla całego środowiska.

Amofoska cena – gdzie kupić rozwiązanie, czyli zadbaj o swoje bezpieczeństwo z pewną firmą

To, gdzie robimy zakupy, ma w tym przypadku kolosalne znaczenie. Zależy nam przecież na tym, by produkt dokładnie spełniał pokładane w nim nadzieje i był zgody z opisem. Aby nie narażać swoich upraw na ewentualne niebezpieczeństwo, wybierajmy tylko sprawdzone sklepy, cieszące się zaufaniem podmiotów, działających w branży. Rzetelni dostawcy dokładnie opisują skład swoich produktów i gwarantują, że w ich składzie nie znajdą się żadne niebezpieczne substancje. Do takich firm można zaliczyć Agrovet. Oprócz amofoski w ofercie znajdziemy także inne nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, środki lecznicze dla zwierząt, maszyny rolnicze i wiele innych przydatnych rozwiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.